KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17309224
nr 1730 9224
Maria Ginzburg
(f. 1955), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Maria Ginzburg, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:07:19
13/10 18:48:32
300 kr
13/10 19:02:20